Leden 2008

Sheepečky

30. ledna 2008 v 21:06 | Adéla265 |  +Sheeps+

S.O.N.B.

29. ledna 2008 v 18:10 | Adéla265 |  +About me+
Ahooj ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Dáta mi pls hlásík že o???:-)
Samozřejmě když budete chtit tak Vám taky dám hlasík
pač je to úpa jasný ne??
stačí napsat svoji adresu a adresu toho blogu a máte ho tam
Váš Adík265

NEW Designe

25. ledna 2008 v 23:53 | Adéla265
Ahojky Lidičky!!!!!
Rozhodla sem se udělat new designe protože se mi ten
old vůůbec nelíbil!!
Že jo???
Dávám anketu na hlásnutíí
Vaše AdINka

Avril Lavigne-I'm With You

25. ledna 2008 v 23:21 | Adéla265 |  +Videoklípky+

Avril Lavigne-Nobody's Home

25. ledna 2008 v 23:20 | Adéla265 |  +Videoklípky+Copy

25. ledna 2008 v 22:45 | Adéla265 |  +Vtípky+


Avrilčina svatba

20. ledna 2008 v 17:01 | Adéla265 |  +Videoklípky+

Shaun Baker - V.I.P.

20. ledna 2008 v 16:58 | Adéla265 |  +Videoklípky+

Kreslené vtíípky

20. ledna 2008 v 16:55 | Adéla265 |  +Vtípky+

Cool vtipy

17. ledna 2008 v 17:05 | Adéla265 |  +Vtípky+
Slepice snese sedmikilove vejce. Dozvi se o tom media a jdou za kouhoutem (udajnym otcem).
"Jake mate plany do budoucna?"
"Rozbit pstrosovi drzku!"
Co je to maximální osamělost?
Veš na holé hlavě.

Dva žraloci, samec a samička, si při západu slunce brousí zuby na osamělého ztrokotance, který se pohupuje na maličkém voru uprostřed otevřeného moře. Žraločice se rozplývá: "Tyhle romantické večeře prostě miluju!"
Potká medvěd zajíce a ten mu říká: "Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" Zajíc se strašně chechtá a uteče. Za nějakou dobu se zase potkají. "Čau medvěde. Co dělá Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" vysměje se mu zajíc a uteče. Medvěda už to štve, tak se jde zeptat lišky, jak má zajíce dostat. Liška mu říká: "Tak mu to taky udělej. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Trkal, a až se zeptá, jakej Trkal, tak mu řekni: No ten, co ti ho tam strkal." "To je skvělý, to je skvělý, díky, fakt, na to bych nepřišel," říká medvěd a jde za zajícem. "Čau zajíci. Pozdravuje tě Trkal." "Ja vím, říkal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"
Zajíc, liška a medvěd hrají karty. Medvěd najednou zakřičí: "Ještě jednou tu bude někdo švindlovat a já mu tu zrzavou hubu rozbiju!"
Baví se dvě krávy.
První kráva říká: Taky tě děsí ta nemoc šílených krav?
Druhá kráva odpoví: Ne, já jsem veverka!
Letí vrána po lese: "Krá krá", najednou narazí do stromu, padne na záda a chvíli leží omráčená, pak se zvedne: "Pi pi, Kuku kuku, Huuuuu, ... do prdele jak to bylo???
Malý zajíček na poli kouří. Přijde k němu kráva a řekne: "Zajíčku, ty takový malý a už kouříš?!" Po chvilce zajíček řekl: "Krávo, ty taková velká a nenosíš podprsenku??"

Povídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"
Na policii řinčí telefon:
"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!"
"Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!"
"Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"
Klokan neustále utíkal ze svého výběhu. Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. Správce nechal plot zvýšit na šest metrů. Klokan zase utekl. Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: "Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou?" "No, tak do sto metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"
Víte kde se oblíkajou krávy?
V búúúúútiku
Lesní zvířátka se dohodnou, že už nebudou kakat do přírody, ale už pouze na svůj záchod a medvěd, že na to dohlídne. Po chvíli zajíc sedí v křovíčku, medvěd ho vidí a jde k němu a zajíc hovínko hned přikreje packama. Medvěd se ho ptá: zajíci co to tam máš??! A zajíc ne neřeknu. Medvěd: Dělej nebo si tě dám k večeři!!! Tak jo dyž to potřebuješ vědět mam tam motýlka!! Ukaž mi ho, medvěd otravuje. Ne to nemůžu on by mi uletěl. Dělej!!!!! Tak jo koukni... hele uletěl a podívej co mi tu nechal!!!
Jde Karel Got do parku a chce si sednout na lavičku, ale jsou všechny obsazený, tak si vyleze na strom a tam si začne zpívat: Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? Ptáček: Sedíš mi na něm vole!!!!

Avril Lavigne - životopis

17. ledna 2008 v 10:17 | Adéla265 |  +AvriLavigne+
Datum narození:27.09.1984 Místo narození:Napanee, Ontario, Canada Znamení: Váhy
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný
opak Britney Spears. Je divoká skejťačka, která má ráda punk-rockovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Otawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).


Didle abeceda

16. ledna 2008 v 12:27 | Adéla265 |  +Didlinkové+