Cool vtipy

17. ledna 2008 v 17:05 | Adéla265 |  +Vtípky+
Slepice snese sedmikilove vejce. Dozvi se o tom media a jdou za kouhoutem (udajnym otcem).
"Jake mate plany do budoucna?"
"Rozbit pstrosovi drzku!"
Co je to maximální osamělost?
Veš na holé hlavě.

Dva žraloci, samec a samička, si při západu slunce brousí zuby na osamělého ztrokotance, který se pohupuje na maličkém voru uprostřed otevřeného moře. Žraločice se rozplývá: "Tyhle romantické večeře prostě miluju!"
Potká medvěd zajíce a ten mu říká: "Čau medvěde, pozdravuje tě Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" Zajíc se strašně chechtá a uteče. Za nějakou dobu se zase potkají. "Čau medvěde. Co dělá Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pinďourem kroutil!" vysměje se mu zajíc a uteče. Medvěda už to štve, tak se jde zeptat lišky, jak má zajíce dostat. Liška mu říká: "Tak mu to taky udělej. Řekni mu třeba: Pozdravuje tě Trkal, a až se zeptá, jakej Trkal, tak mu řekni: No ten, co ti ho tam strkal." "To je skvělý, to je skvělý, díky, fakt, na to bych nepřišel," říká medvěd a jde za zajícem. "Čau zajíci. Pozdravuje tě Trkal." "Ja vím, říkal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"
Zajíc, liška a medvěd hrají karty. Medvěd najednou zakřičí: "Ještě jednou tu bude někdo švindlovat a já mu tu zrzavou hubu rozbiju!"
Baví se dvě krávy.
První kráva říká: Taky tě děsí ta nemoc šílených krav?
Druhá kráva odpoví: Ne, já jsem veverka!
Letí vrána po lese: "Krá krá", najednou narazí do stromu, padne na záda a chvíli leží omráčená, pak se zvedne: "Pi pi, Kuku kuku, Huuuuu, ... do prdele jak to bylo???
Malý zajíček na poli kouří. Přijde k němu kráva a řekne: "Zajíčku, ty takový malý a už kouříš?!" Po chvilce zajíček řekl: "Krávo, ty taková velká a nenosíš podprsenku??"

Povídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"
Na policii řinčí telefon:
"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!"
"Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!"
"Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"
Klokan neustále utíkal ze svého výběhu. Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. Správce nechal plot zvýšit na šest metrů. Klokan zase utekl. Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: "Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou?" "No, tak do sto metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"
Víte kde se oblíkajou krávy?
V búúúúútiku
Lesní zvířátka se dohodnou, že už nebudou kakat do přírody, ale už pouze na svůj záchod a medvěd, že na to dohlídne. Po chvíli zajíc sedí v křovíčku, medvěd ho vidí a jde k němu a zajíc hovínko hned přikreje packama. Medvěd se ho ptá: zajíci co to tam máš??! A zajíc ne neřeknu. Medvěd: Dělej nebo si tě dám k večeři!!! Tak jo dyž to potřebuješ vědět mam tam motýlka!! Ukaž mi ho, medvěd otravuje. Ne to nemůžu on by mi uletěl. Dělej!!!!! Tak jo koukni... hele uletěl a podívej co mi tu nechal!!!
Jde Karel Got do parku a chce si sednout na lavičku, ale jsou všechny obsazený, tak si vyleze na strom a tam si začne zpívat: Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? Ptáček: Sedíš mi na něm vole!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama